Ogłoszenie

Aktualności: NICZEGO JUŻ TU NIE BĘDZIE. I CHUJ. POZDRAWIAM

#1 09-12-17 14:24:59

Shiro

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

16217684
Zarejestrowany: 21-02-16
Posty: 287
Punktów :   16 

#1 Thursday Night Evolve

Fatal 4 Way Match:
Baal vs Andrade "Cien" Almas vs Jack Wilson vs Devon Robinson

Singles Match:
Samuel Johann Blake vs Mad Max

Open Challenge:
The Reaper vs ???

Singles Match:
Jose Lopez vs Danielle Ricci

Main Event:
Kenneth Riddle vs Ryback



Na wszystkie walki obowiązuje BS/RIng


https://78.media.tumblr.com/f6fbe1924a56cec411554b0a03d6fcdf/tumblr_o55vkfCgnj1rfd7lko1_400.gif

Offline

 

#2 09-12-17 15:27:22

Carnival

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

54657771
Zarejestrowany: 26-05-16
Posty: 620
Punktów :   25 

Re: #1 Thursday Night Evolve

Baal vs Andrade "Cien" Almas vs Jack Wilson vs Devon Robinson - Opener i od razu mamy Fatal 4 Way. Ogólnie jestem wielkim fanem Almasa jako wrestlera. Ciekawi mnie jak Osti go poprowadzi. Pierwszą kartę ciężko się ocenia, wszystko zależne od postu na BS/Ringu. Panowie będą mieli ciężkie zadanie, bo będzie trzeba napisać lepszy post od 3 rywali.

Samuel Johann Blake vs Mad Max - Patrzę na karty postaci i bardziej leży mi Samuel. Obaj mają wyraziste gimmicki, więc posty od nich mogą być ciekawe.

The Reaper vs ??? - Fajnie, że jest open challenge. Z The Reaper'a niezła bestia się zapowiada. Kto może być jego przeciwnikiem? Myślę, że Marvin Jones mógłby sprostać takiemu wyzwaniu. A jak to będzie z postem? Ryse będzie musiał napisać, a rywal? No rywal raczej nie może napisać, dlatego obstawiam wygraną The Reaper'a.

Jose Lopez vs Danielle Ricci - Ricci ma ciekawy gimmick, starcie Heel vs Heel w WWE nie jest to częste zjawisko. Danielle Ricci już w debiucie jest wysoko w karcie.

Kenneth Riddle vs Ryback - No i Main Event, tu mamy dosyć pewne zestawienie. Riddle był głównym mistrzem, Ryback za to Hardcore Championem więc możemy się spodziewać wysokiego poziomu, jeśli chodzi o posty.


Jose Lopez:
1x PHW Heavyweight Champion
2x Polish Champion
23/0/6

https://zapodaj.net/images/6690c7b43c85f.png

Bo Dallas
2x Television Champion
5/0/10

Offline

 

#3 09-12-17 20:05:24

Yarexon

Marvin Jones

48524231
Zarejestrowany: 17-03-16
Posty: 194
Punktów :   

Re: #1 Thursday Night Evolve

Fatal 4 Way Match:
Baal vs Andrade "Cien" Almas vs Jack Wilson vs Devon Robinson

Standardowo mamy na otwarcie walkę wieloosobową, w której mamy samych debiutantów co jest oczywiście dobrym pomysłem, bo jeden z nich będzie mógł sie wyróżnić na samym początku. Baal to postać Poyeba, nowy człowiek z nową postacią, więc jak na razie ciężko mi o niej coś więcej powiedzieć. Potem jest mój brat z Almasem, jak się postara to będzie miał szanse tutaj namieszać. Devon Robinson jest postacią Harissa, więc ma podobne szanse co mój brat. mamy również Wilsona, chyba najciękawszą postać, ale znowuż nowego Ne Krone'a. Ciężko tutaj na kogoś postawić, ale jeśli już to chyba Robinson.

Singles Match:
Samuel Johann Blake vs Mad Max

Mamy tutaj postać nowego Tercu'a, która wydaje się bardzo ciekawa, ale nie wiem jak sobie poradzi nowy kolega. Z drugiej strony mamy Aigora, który znowu tworzy postać na ogół specjalnie nie wyróżniającą się, jedynie z przyjemnym dodatkiem z znanego filmu. Mimo wszystko Aigor pokazuje solidny poziom i to w nim bym upatrywał zwycięzce, co nie oznacza, że Tercu nie może nas zaskoczyć.

Open Challenge:
The Reaper vs ???

Tutaj raczej bym upatrywał szybkiego rozpieprzenia jakiegoś jobbera, który wystąpi okazyjnie i jednorazowo, bo wydaje mi się, że the Reaper od Ryse ma spory potencjał i może być budowany na takiego rozpierdalatora, a moczenie jakiegoś usera na samym początku nie miałoby sensu.

Singles Match:
Jose Lopez vs Danielle Ricci

Pamiętam jaki poziom trzymał Carnival pisząc Jose Lopezem za dawnego PHW, więc i tym razem powinien być bardzo mocnym punktem gali. Ricci jest stworzony przez Michała, więc z pewnością będzie trzymał przywoity poziom. Postać wydaje się wyjątkowo ciekawa i nieco tajemnicza, więc myślę, że HB świetnie zestawił tych zawodników, bo ciężko będzie przewidzieć zwycięzce.

Main Event:
Kenneth Riddle vs Ryback

Mamy starcie dwóch byłych mistrzów. Riddle to jest klasa sama w sobie o czym nie trzeba przypominać, a Bryx pokazał, że z Rybacka jednak da się coś wyciągnąć i to bardzo dużo. Kolejna walka gdzie bardzo trudno przewidzieć zwycięzce.

Ogólna ocena karty
Podobają mi się tak naprawdę wszystkie walki. Każda ma jakiś swój sens, a najbardziej cieszy mnie to, że na ten moment nie jestem w stanie wytypować zwycięzcy ani Co-ME, ani ME. Mist/Shiro zrobił nam bardzo dobrą kartę, oby tylko panowie pokazali się dobrze na bs. Co przykuło również moją uwagę to to, że w karcie brakuje Dowsona i Browna co może oznaczać jakiś szybki program z nimi związany. Może Marvin zostanie to wplątany, bo też nie jest przewidziany na galę. Zapowiada sie ciekawie, a tymczasem daje 9/10.

Ostatnio edytowany przez Yarexon (09-12-17 20:05:43)


https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQBEJ5es-ji5jEstjFNL2JRNWHszcHspIrvsUeOf_qaV_SXCU7u


Marvin Jones
Streak:         Streak on PPV:
9-4-1         2-0-0

Achievements:
1x PHW Hardcore Champion (current)



https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQYQlD4cc4C3r0wJ2XmMwplzdc8EeUZeNKzlaTc_wPj5d-QswP9


Dave and Martin Whitaker
Team Streak:         Team Streak on PPV:
2-0-0         1-0-0
Martin's Streak:         Martin's Streak on PPV:
2-1-0         1-0-0
Dave's Streak:         Dave's Streak on PPV:
2-0-0         1-0-0
Wins-Loses-No contests



VIDE CUL FIDE

Offline

 

#4 09-12-17 21:04:17

 FoTi

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 06-06-15
Posty: 651
Punktów :   15 
WWW

Re: #1 Thursday Night Evolve

Varost płacze o komentarze, więc postaram się coś skleić. Problem jest taki, że zapomniałem już praktycznie kto jaką miał formę, a do tego część osób pozmieniała postacie, więc wszyscy startują u mnie z czystą kartą. Nawet takie osoby, jak Yarexon, Aigor, Michał czy Carnival, których persony generalnie pamiętam.

Fatal 4 Way na start, czyli coś więcej niż 1 vs 1 w openerze, tradycja Chciałem spropsować to, że nie kombinujemy z jakimiś stypulacjami z dupy już na pierwszej gali. Skromne, normalne walki i to się ceni. Open Challenge The Reapera, czyli już od początku będziemy mieli próbę opowiedzenia jakiejś historii... no a przynajmniej tak wnioskuję. Ewentualnie tak, jak napisał Yarexon, skasowanie jakiegoś jobbera, aby podbić statystyki postaci. Co co-main eventu to widzę w tym solidne starcie. Gdyby wszystko podlegało pod storyline to w każdej walce byłby problem z typowaniem zwycięzcy. Jeżeli jednak decyduje Backstage to część potyczek rozstrzygnie się już na dobrą sprawę przed galą.

Riddle vs Ryback... na dzień dobry na głęboką wodę, to lubię

W kolejnych tygodniach moje komentarze dotyczące kart i gal będą bardziej złożone, ale to jak już oswoję się na nowo z otoczeniem forum i poznam potencjał zawodników.


http://wiadomosci.stockwatch.pl/wp-content/uploads/2015/01/Zbigniew_Stonoga.jpg

Offline

 

#5 09-12-17 21:07:04

Poyeb

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 06-12-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: #1 Thursday Night Evolve

Fatal 4 Way Match:
Baal vs Andrade "Cien" Almas vs Jack Wilson vs Devon Robinson
Na początek dostajemy starcie wieloosobowe, które nie wiadomo kto wygra, gdyż jak i Osti jak i reszta może tu na mieszać, a ja dopiero jestem początkującym na e-fedach i mogę to zepsuć, więc moje zwycięstwo w tym starciu 4 rywali jest wielką nie wiadomą.

Singles Match:
Samuel Johann Blake vs Mad Max
Drugi Pojedynek jest normalną walką singlową, gdzie obaj rywale będą mieli łatwiej niż zawodnicy w pierwszym pojedynku. Prawdopodobnie wygra Mad Max.

Open Challenge:
The Reaper vs ???
Pierwszy dosyć ciekawy Open Challenge stoi pod wielką nie wiadomą, gdyż nie wiemy kto będzie rywalem The Ripper'a jednak przeczuwam, że te starcie będzie dosyć gładkie dla Żniwiarza.

Singles Match:
Jose Lopez vs Danielle Ricci
Jak Jose Lopez i Danielle Ricci mają tutaj wielkie szanse zwycięstwa jak Michał napiszę bardzo dobrze przebieg starcia to jest pewne, że on wygra, lecz nie będzie miał tutaj łatwo, bo gracz, który ma Jose Lopeza jest doświadczony.

Main Event:
Kenneth Riddle vs Ryback
Dosyć ciekawe starcie na koniec zaskoczeniem będzie jak wygra Writer który ma Rybacka.

Offline

 

#6 09-12-17 21:22:09

 Raptor

YO

37607244
Zarejestrowany: 28-02-16
Posty: 644
Punktów :   15 

Re: #1 Thursday Night Evolve

Mała uwaga - Daniele to imię męskie (a tak jest wpisane w KP Michała), a Danielle to o ile mi wiadomo imię żeńskie. Karta według mnie wygląda tak jak należy, bardziej renomowani gracze znaleźli się wysoko, a w sumie głównie to jest istotne przy układaniu pierwszej gali. Niektórych postaci i ich właścicieli nawet nie kojarzę, ciekaw jestem jak się spiszą. W typowanie nie będę się tutaj bawił, od tego jest inny dział. Wszystkie walki zależne od BS, mam nadzieję że to tylko stan przejściowy. Bookerland by się przydał, chyba że nie potrzebujecie opisów walk (pięciu czy tam sześciu bookerów może poczuć się zawiedziona). A i napisałbym może segment, ale nie mam postaci.


http://media.giphy.com/media/144onOs6QxkYj6/giphy.gif

Raptor's PHW Achievements:
- skomentowanie własnej gali jako HB
- utrata pasa mistrzowskiego na rzecz NPC
- pomysłodawca Hamster Cage Matchu

Offline

 

#7 09-12-17 22:07:27

Michal

https://i.imgur.com/hGgY0po.png

Zarejestrowany: 17-03-16
Posty: 172
Punktów :   

Re: #1 Thursday Night Evolve

F4W: Cóż mogę powiedzieć o tym starciu, w ciemno postawię na Almasa, którego prowadzi Ościak bodajże. Najbardziej mi zapadł w pamięć pod względem ciekawości. Baal mnie średnio ciekawi - co nie znaczy od razu, że przegra to starcie.

Blake vs. MM: Też ciężko cokolwiek powiedzieć, Mad Max ze względu na nazwę i mój obraz tej postaci poniekąd, choć nie jestem jej wielkim fanem.

Reaper Open Challenge: Kolejna postać o Włoskim pokłosiu Haha ja nic nie sugeruję. Z pewnością Potwór wygra to starcie, bez wątpienia.

Lopez vs. Ricci: I tu się zaczyna robić ciekawie, Jose Lopez który w poprzedniej edycji PHW osiągnął dużo kontra ktoś nowy, bezpłciowy na razie. Zobaczymy czy podołam wyzwaniu, fajnie by było wygrać na pierwszym show. A nawet jesli przegram, to po dobrej walce i w dobrym stylu - na tyle dobrym, by nie spaść w dół karty.

Riddle vs. Ryback: To musiało tak się skończyć, na każdym fedzie na ktorym gralem i w momentach w których grałem Fociak zawsze wbijał się do Main Eventów - nie wiem jak. Zawsze był Riddle w topowej pozycji. Jest jeszcze Ryback, który w poprzedniej edycji też dużo namieszał - dobry Main Event się zapowiada, nie dajcie ciała bookerzy (chyba że ja to będę pisał, to pszyps)


https://66.media.tumblr.com/a0619e182ac486147a5b8e13ac1f79a8/tumblr_oczydsHlOS1uofr2ko8_500.gif
0/0/0

Offline

 

#8 09-12-17 22:17:32

Tercu

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 06-12-17
Posty: 4
Punktów :   

Re: #1 Thursday Night Evolve

Komentarz przy pierwszej gali to zawsze ciężka sprawa.

1) Fatal4Way na dzień dobry, czyli dużo emocji... pod warunkiem, że każdy da ring post na poziomie. Czas pokaże na co stać zawodników
2)Z tego co czytam mój rywal to mocny gracz, a ja wracam z "emerytury", ale czas pokazać, że "starość" [przynajmniej taka internetowa] też radość. Ciekawa walka, zobaczymy.
3)Open challange, czyli cóż więcej dodać.
4)Ciekawe postaci, ale znowu nie wiadomo czego się spodziewać...bo tak w sumie to nic nie wiadomo.
5)Po komentarzach powyżej wnoszę iż mamy do czynienia z byłymi mistrzami federacji, więc tutaj poziom musi być wysoki.

Ostatnio edytowany przez Tercu (09-12-17 22:21:42)

Offline

 

#9 10-12-17 10:04:31

osti12

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 24-03-16
Posty: 85
Punktów :   

Re: #1 Thursday Night Evolve

Fatal 4 Way Match:
Baal vs Andrade "Cien" Almas vs Jack Wilson vs Devon Robinson:
No to czas, że by docenić kartę którą nam ustalił headbooker. Zaczynamy tradycyjnie od walki wieloosobowej, co po części jestem przejedzony ciągłymi walkami takiego typu... a kogo wina WWE wiadomo. Tutaj w sumie każdy ma szansę wygrać. Dlatego przydało, by się postarać jak najlepiej napisać swój post, no może to prorokować feud/program na przyszłość. Ciekawi mnie postać Baal'a i jego właściciela, jak spiszę się przy poście. Gimmick ma dosyć ciekawy, chociaż nie do końca jeszcze dopracowany ale wszystko może się zmienić. Postać Ne Krone tz. Jack Wilson. Nie mam zielonego pojęcie, jak tutaj postać się spisze. I kolejna osoba, która ma problemy psychiczne no może ciut bardziej przywiązana do hardcoru. Plus daje smaczku  postać Alexy Bliss. No chyba w historii PHW nie było tego, jak by co to mnie poprawcie. Szczerze myśląc o tym pojedynku wole, że by wygrał Baal jego postać w zestawieniu jest tajemnicza. Chociaż nie mam zamiaru Haris'a skreślać. No on, też może tutaj odegrać dużą rolę w pojedynku.


Singles Match:
Samuel Johann Blake vs Mad Max:
Mad Max postać kompletnie nikomu nie znana. Sam nie wiem, jak tutaj wypadnie Aigor. Czasem nowymi postaciami ciężko się pisze. No się nie zna swojej postaci tak dobrze. No ale przynajmniej, ktoś pomyślał właśnie o dobrym, co wg mnie powinien on wygrać. Chociaż sam nie wiem, no tak patrzę na postać Samuel'a Johann'a Blake'a jestem rozdarty. Pojedynek dwóch dobrych czasem może wyjść coś fajnego. Blake troszkę wg mnie nie ma tego jeszcze charakteru mogę się mylić, no może Tercu ma w tym haczyk. Ja na nikogo nie stawiam, to jest zabawa.

Open Challenge:
The Reaper vs ???:
Nie trawie te otwarte wyzwania powiem wam panowie. Ciekawa postać, która mnie od razu zaciekawiła The Reaper?!! Uważam, że lepiej by brzmiało jak byś wymyślił dla niego nazwę jego osoby oczywiście wymyśloną. Postać na pewno przerażająca, która będzie grozę nosiła w federacji i każdego niszczyła np. Strowman, Sullivan itp. Fajnie jest zobaczyć Monstera, jakiegoś który wystąpi i odniesie swój pierwszy squash na PHW. Ja stawiam na jobbera za rywala.

Singles Match:
Jose Lopez vs Danielle Ricci:
Dosyć wysoko karta postawiona, przez creative team. Możliwe, że w najbliższym czasie push otrzyma Lopez w raz ze swoim nowym gimmickiem. Postać natomiast Michała (Ricci) raczej też powinna być wysoko w hierarchii. Strasznie ciężko przewidzieć, kto wygra stawiam na remis. Nie wypada, że by obie postacie tak szybko spadły z upper midcardu jeśli w nim będą.

Main Event:
Kenneth Riddle vs Ryback:
Pamiętam czasy, kiedy Ryback ocierał się o Main Event. Dlatego trzymam kciuki, że by przynajmniej wygrał przez wyliczenie i powoli, go promować tam do góry gdzie jego miejsce. Jest wiele tutaj rozwiązań, co można tutaj zrobić. Może interwencja Marvina, co widać że nie ma go na karcie. Lub jakiś duży brawl, co by rozpoczął program ktoś z kimś. Wygrana czysta Riddle'a nie wchodzi w grę, no to zaszkodzi pozycję temu drugiemu. No i że by sam pojedynek nie był tak prosto do przewidzenia.

Karta jest trudna do przewidzenia, co chyba  każdy tak przepuszcza. Jak widać nie mamy żadnego haczyku, jak chodzi o rywalizację o tytuły mistrzowskie. Chyba, że headbooker coś o tym już wie. Trudno jest coś powiedzieć no może dopiero, coś powie nam tygodniówka. No to tyle... karta dam trójkę szkolną.

Ostatnio edytowany przez osti12 (10-12-17 10:23:31)


https://78.media.tumblr.com/dc8575d522a14a7dd7289c15d0b2b93a/tumblr_oznmvrni2a1u1ljrzo1_500.gif
                                                                                                                     
Andrade Cien Almas

Streak: 1-0-1
Streak PPV: 0-0-0

Achievements: ---

Offline

 

#10 10-12-17 12:59:10

Aigor

xD

Zarejestrowany: 27-02-16
Posty: 204
Punktów :   

Re: #1 Thursday Night Evolve

#1: Na wstępie mamy Fatal 4 Way, który najwidoczniej staje się tradycją, jeśli chodzi o debiuty nowych tygodniówek. Walka o tyle ciekawa, że każdy z panów ma 25% szans na zwycięstwo, nie ma tu żadnego faworyta. Największą zagadką jest mimo to dla mnie Baal, którego usera nie znam (albo znam, tylko zmienił nick i go teraz nie znam xd). Robinson i Almas są w rękach doświadczonych już na fedach graczy, więc znam ich możliwości. Ciekawi mnie postać Wilsona, którego usera na fedach widzę pierwszy raz, lecz kojarzę go z for PBF, gdzie radził sobie bardzo dobrze. E-fedy to jednak półka wyżej, liczę jednak, że i tu da radę.

#2: No i czas na moją walkę. Jestem sam ciekaw, jak poradzę sobie swoim zawodnikiem. Grałem na innym fedzie postacią o podobnym gimmicku, szło mi całkiem dobrze jak na mnie xd. Mój rywal posiada ciekawy gimmick, zobaczymy jak go użyje przeciw mnie. User ponoć doświadczony, wraca po długiej przerwie, podobnie jak ja, więc szanse rozkładają się na 50/50. Liczę na ciekawą walkę, zarówno na bs jak i w ringu.

#3: Tu mamy zaś open challenge, więc albo wyzwanie przyjmie jakiś local wrestler i dostanie wpierdol, albo zawodnik, z którym The Reaper rozpocznie feud. Postać interesująca, we władaniu jednego z lepszych na fedach graczy, więc może być ciekawie. Osobiście liczę na to, że na wyzwanie odpowie Marvin Jones i tym samym rozpocznie sie ciekawy feud między nimi. Byłoby ciekawie.

#4: Przechodzimy do walki poprzedzającej Main Event i tu również mamy ciekawe zestawienie. Z jednej strony Lopez, utytułowany zawodnik tej federacji z poprzednich edycji. Po statystykach widać, że nie był to chłopiec do bicia, tylko konkretny gracz. Z drugiej zaś Ricci, postać od Michała, kolejnego doświadczonego gracza z fedów, więc starcie zapowiada się ciekawie. Widzę że Michał odbił klimatami od ostatnich swoich postaci, dlatego tym bardziej mnie ciekawi jak sobie poradzi nową postacią. Walka również bez faworyta.

#5: Chyba jedyny słuszny Main Event, jaki obecnie mógłby się znaleźć na pierwszej edycji show reaktywującej federacji. Zarówno Riddle jak i Ryback byli wiodącymi postaciami ostatnich edycji PHW, Kenny był głównym mistrzem fedki, zaś Ryback dwukrotnie sięgał po pasy Hardcore. Zapowiada się bardzo ciekawe starcie a być może i feud. Minimalnie stawiałbym tutaj jednak na Riddla, którego właściciel to obecnie najlepszy gracz na forum (trzeba śmiało to przyznać) obok Dowsona.

Ogółem patrząc po zestawieniach karty, jak i możliwościach postaci w segach gala zapowiada się bardzo ciekawie. Stęskniłem się bardzo za fedami, dlatego tym bardziej oczekuje pierwszej gali Evolve.


https://3.bp.blogspot.com/-4RN0a2hn7Wc/Wk9cI5XnmgI/AAAAAAAA5m4/qFcqDyehyuwGBRQV2wQzg1LVCU3jXOLtgCLcBGAs/s1600/Img-Jay-White-Switchblade.png

Character Card: "Chris Cold"
Streak:
Win: 4 Draw: 1 Lose: 4

Offline

 

#11 10-12-17 14:21:34

 Bryx03

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 11-03-16
Posty: 320
Punktów :   13 

Re: #1 Thursday Night Evolve

ŁELKAMBAK

Fatal 4 Way Match:
Baal vs Andrade "Cien" Almas vs Jack Wilson vs Devon Robinso- Na papierze to Andrade Cien ma największe szanse na zwycięstwo, ale mówię to tylko dlatego, że tylko jego znam. Ogólnie jest to całkiem fajny pojedynek i klasyczne otwarcie tygodniówki, w walkach, które Raptor kocha pisać.


Singles Match:
Samuel Johann Blake vs Mad Max- Ciekawe zestawienie, i teoretycznie wygrana może pójść na konto każdej strony, aczkolwiek Aigor prowadzący MM jest znacznie bardziej doświadczony, wiec stawiałbym tutaj na niego


Open Challenge:
The Reaper vs ???- Wydaje mi się, że poskłada jakiegoś jobbera, to początek, więc raczej nie bedzie forsowania tempa


Singles Match:
Jose Lopez vs Danielle Ricci- Jose powinien chyba wygrać, żeby nie podkopywać jego postaci, gdyż ongiś był on jedną z wyróżniających się postaci w całym rosterze


Main Event:
Kenneth Riddle vs Ryback - Zacząłem wysoko, ale wiadomo - nie poznaje się po tym jak ktoś zaczyna, a jak kończy, a w tym wypadku Ryback skończy Riddle'a >



Ciekawa, klasyczna karta, zobaczymy co z niej wyniknie


http://www.glol.pl/pictures/87/picture_8713.gif

Bilans walk:

Ryback: 24/0/13

HARDCORE CHAMPION(1x) - 63 days

:
Gregory Kowalczyk 2/0/6

Domagoj Tokor 3/0/1

Offline

 

#12 10-12-17 21:39:55

Everett

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

49425161
Zarejestrowany: 06-08-16
Posty: 32
Punktów :   

Re: #1 Thursday Night Evolve

Fatal 4 Way Match:
Baal vs Andrade "Cien" Almas vs Jack Wilson vs Devon Robinson

Mocne starcie na samym początku ''reaktywacji'' PHW. Mam nadzieje że tą walką włodarze PHW zapewnią nas że ten okres dla PHW będzie jeszcze lepszy niż kiedykolwiek. Sam osobiście myślę że ta walka podczas samej gali może zamienić się w jakąś walkę o pretendenta do któregoś z pasów mistrzowskich.

Singles Match:
Samuel Johann Blake vs Mad Max

Nazwiska tej walki - całkiem ciekawe, może z tego wyjść całkiem niezła walka. Osobiście postawiłem na tego drugiego i mam nadzieje że uda mu się wygrać.

Open Challenge:
The Reaper vs ???

W takich walka wszystko może się wydarzyć, może się nawet zdarzyć że nikt nie odpowie na wyzywanie Reapera. Mi się wydaje że jednak się odbędzie i Reaper wygra na pierwszej gali PHW chociaż typowałem inaczej.

Singles Match:
Jose Lopez vs Danielle Ricci

Każda walka Lopeza stoi na wysokim poziomie więc bez dwóch zdań stawiam na niego i mam nadzieje że da z siebie wszystko.

Main Event:
Kenneth Riddle vs Ryback

Walka dwóch ''mistrzów'' zapewne wywoła dużo emocji, ja nie zamierzam się rozpisywać i powiem tylko że z łatwością wygrać powinien Riddle.


Joseph Conners
0 - 0 - 0

Kenny Williams
0 - 0 - 0

Martin Kirby
0 - 0 - 0

Joey Hayes
0 - 0 - 0

The Kirb Crawlers
0 - 0 - 0

Offline

 

#13 11-12-17 14:18:17

Ryse

http://oi64.tinypic.com/atrkn7.jpg

Zarejestrowany: 09-04-16
Posty: 224
Punktów :   

Re: #1 Thursday Night Evolve

1 Walka Na początek dostajemy solidne starcie, walka 4 zawodników na początek zwiastuje nam duże widowisko.  Myślę, że walka będzie pełna zwrotów akcji i wiele się w niej wydarzy, a kto wie może poznamy jakiegoś pretendenta. Zobaczymy co nam pan HB wymyśli.

2 Walka Mad Max jest faworytem, prowadzi go Aigor mój stary znajomy, liczę na to że nowy postawi mu twarde warunki i będzie solidnym wzmocnieniem dla całej federacji. Liczę na jakiś dłuższy program tej dwójki.

3 Walka Moje starcie, nie wiem co o tym myśleć, na pewno Shiro ma na mnie jakiś plan, zaczyna się tajemniczo, zobaczymy co z tego wyjdzie, bo na razie nie mam za bardzo się do czego odnieść w kontekście mojej postaci o formie pisemnej nie mówiąc

4 Walka Dwóch doświadczonych userów znalazło się w odpowiednim miejscu w karcie, według mnie wygra ten, z którego lepiej opadnie rdza podczas korespondencji w ringu/bs, nie ma zdecydowanego faworyta, a może szykuje nam się jakiś NC

Main Event Mógłbym napisać to samo co wyżej, bo mam dokładnie takie samo zdanie na temat tej walki, dodam jednak coś od siebie wydaje mi się że Foti ma przewagę w końcu coś tam redaguje, z drugiej strony Bryx rapuje, a więc na pewno będą to mocne posty i wspaniała walka.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narodowo.pun.pl www.opowiadaniarp.pun.pl www.java24.pun.pl www.rzeczpospolitaclan.pun.pl www.valhalla-pwi.pun.pl