Ogłoszenie

Aktualności: NICZEGO JUŻ TU NIE BĘDZIE. I CHUJ. POZDRAWIAM

#1 24-04-18 16:39:14

 whip

il mostro

64463449
Zarejestrowany: 12-12-16
Posty: 253
Punktów :   26 

#19 Monday Night Evolve

https://i.imgur.com/jbhemGO.png


Triple Threat Match for #1 Contender for TV Championship
Nicolas McDanniel vs Drew Gulak vs Arthur

Singles Match for TV Championship
Triple B (c) vs Artem Fedorov vs Billy Ivanov

Tag Team Match
Chris Cold & Michael Bisping vs Kazuchika Okada & Paddy Jackson

Semifinal of King of the PHW Tournament
Domagoj Tokor vs Ryback

Gauntlet Match
Reaper vs Kevin Owens & Goldberg & ???



https://78.media.tumblr.com/92c912a5d795f1884132dbbbcfe35503/tumblr_n8ys14TQjo1rz6f51o1_400.gif
As Mike Baines 12 wins, 1 no-contest and 3 losses
1) PHW King of the Ring Tournament Winner

As Kazuchika Okada 6 wins and 7 losses
1) TV Champion (8.03.18-1.04.18) 3 title defences

As a user
3) Evolve HB
2) Użytkownik Kwietnia
1) Użytkownik Stycznia

Offline

 

#2 24-04-18 16:56:42

Carnival

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

54657771
Zarejestrowany: 26-05-16
Posty: 620
Punktów :   25 

Re: #19 Monday Night Evolve

Nicolas McDanniel vs Drew Gulak vs Arthur - Arthur jest tutaj tylko po to, by zostać przypiętym. Czuje, że Nicolas w jakiś fartowny sposób wygra, bo ostatnia porażka sporo mu odebrała.

Triple B (c) vs Artem Fedorov vs Billy Ivanov - Już raz ich Triple B poskładał to, czemu ma tego nie powtórzyć? xD Może być tak, że gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. A Rosyjscy zawodnicy nie przepadają za sobą. Ogólnie to już chyba nie jest Billy tylko Igor.

Chris Cold & Michael Bisping vs Kazuchika Okada & Paddy Jackson - Potwierdzenie tego, że Paddy zaczął program z The Rainmakerem. Drużyna złożona z Colda i Bispinga raczej nie będzie współpracować. Pewnie któryś zostawi swojego tag team partnera. Oczywiście Paddy może to samo zrobić z Okadą.

Domagoj Tokor vs Ryback - Ryback to wygra na sto procent. To główna postać Bryxa, więc nie ma szans, by podłożył go dla swojej nowej zabawki. Ryback zapewni sobie udział w Main Evencie następnego PPV.

Reaper vs Kevin Owens & Goldberg & ??? - To będzie pokaz siły Reapera. Śmiałbym się, jakby to Dowson był triple question markiem.xD Nie no, aż tyle przegrywać to on nie może. Ciekawe kto będzie trzecią osobą, którą Żniwiarz poskłada.

Ostatnio edytowany przez Carnival (25-04-18 13:26:48)


Jose Lopez:
1x PHW Heavyweight Champion
2x Polish Champion
23/0/6

https://zapodaj.net/images/6690c7b43c85f.png

Bo Dallas
2x Television Champion
5/0/10

Offline

 

#3 24-04-18 18:15:04

venom

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 24-03-18
Posty: 73
Punktów :   

Re: #19 Monday Night Evolve

Triple Threat Match for #1 Contender for TV Championship
Nicolas McDanniel vs Drew Gulak vs Arthur  - GULAK

Singles Match for TV Championship
Triple B (c) vs Artem Fedorov vs Billy Ivanov - TRIPLE B - Carnival Igor czy Billy obie formy dopuszczalne.

Tag Team Match
Chris Cold & Michael Bisping vs Kazuchika Okada & Paddy Jackson - COLD & BISPING

Semifinal of King of the PHW Tournament
Domagoj Tokor vs Ryback - RYBACK

Gauntlet Match
Reaper vs Kevin Owens & Goldberg & ??? - REAPER, NIE WIEM KTO ???

Offline

 

#4 29-04-18 11:48:16

 Jackson

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 23-07-17
Posty: 652
Punktów :   

Re: #19 Monday Night Evolve

Nicolas McDanniel vs Drew Gulak vs Arthur - walka mojej obecnej postaci, Gulaka i mojej byłej postaci. Arthur jest dodany, by został przypięty. Nawaliłem McDannielem, chciałbym to naprawić. Zapewne wygraną zgarnie Gulak. Niewiem jakie plany ma whip na McDanniela, ale chciałbym wygranej Gulaka, gdyż chcę się skupić obecnie wyłącznie na Paddy'm, a McDanniel będzie miał wolne.

Triple B (c) vs Artem Fedorov vs Billy Ivanov - walka o pas. Triple B ostatnio niepodziewanie wg. mnie wygrał i teraz broni pasa. Fedorov i Ivanov na ostatnim Evolve pokazali się z dobrej strony, ale czy to starczy na mistrza? Wątpie. Chociaż jak Dallas przegra i pójdzie wyżej, to się niepogniewam. B win.

Chris Cold & Michael Bisping vs Kazuchika Okada & Paddy Jackson - kolejna walka z udziałem moje postaci. Cold i Bisping mają od pewnego czasu ze sobą na pieńku. Okada i Jackson zaczynają rywalizację. Zapewne Jackson pozostawi Okadę podczas walki, albo Cold - Bispinga. Ciężko jednoznacznie wskazać zwycięscę. Cold i Bisping chyba wygrają.

Domagoj Tokor vs Ryback - druga walka półfinałowa KOTR. Przed Rybackiem bardzo ciężkie zadanie, bo Tokor to bardzo dobry zawodnik. Obydwoje są prowadzeni przez Bryxa. Zapewne jednak wygra Ryback, ogólnie chciałbym by ten przegrał, bo Tokor jest bardzo blisko ME, mimo drugiej walki, ale poziom prom pokazuje, że każdy musi się z nim liczyć. Ryback win.

Reaper vs Kevin Owens & Goldberg & ??? - Owens to NPC, Goldberg powoli kończy przygodę z PHW, a kto będzie trzecią ofiarą Reapera? Obstawiałem Dickinsona, a kto może być? Nie mam zielonego pojęcia.

Porządna karta walk, w każej walce jest to coś, plus dobre segmenty i gala wyjdzie bardzo dobra.

whip jakby co teraz mam cały tydzień wolny, więc do wtorku mój komentarz w tydonióce zobaczysz. Obecnie ma mało czasu.

Offline

 

#5 29-04-18 19:18:18

Aigor

xD

Zarejestrowany: 27-02-16
Posty: 204
Punktów :   

Re: #19 Monday Night Evolve

#1: Walka o miano pretka do pasa TV, zatem mamy jakieś emocje na starcie. Myślę że tu wygrać może Gulak, który idzie w dobrym kierunku i wygrana może mu pomóc. McDaniel był ostatnio pretendentem, zaś Arthur jest tu tylko, aby grzecznie się podłożyć.

#2: No i walka o pas TV. Idealnie pasuje tu zasada gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. I tak raczej będzie, dwóch Rusków się będzie bić między sobą, wówczas do gry wkroczy Triple B i zgarnie w efekcie wygraną broniąc swego pasa.

#3: Ciekawe zestawienie, zawodnicy feudujący ze sobą w jednych drużynach. Powinni wygrać Bisping i mój Cold, ponieważ nasz feud trwa dłużej i potrzebujemy promocji przed naszą ostatnią walką. W innym wypadku poważnie będę musiał zastanowić się nad końcem gry. Dlaczego? Bo pomimo bycia aktywnym mój zawodnik traktowany jest jak jobber, wystarczy popatrzeć tylko na streak Colda. Powoli mnie to denerwuje.

#4: Walka dwóch postaci Bryxa, zapewne to on zdecyduje która awansuje dalej. Myślę że Ryback, zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach jest faworytem do walki z Bainesem. Poza tym finał KotR musi być mocno obsadzony, zwłaszcza że będzie to main event gali PPV.

#5: Walka nad pod promowanie Reapera jako monstera i pretka do pasa PHW. Trzecim zapewne będzie Dickinson i tak oto Żniwiarz poskłada nam trzech exclusive jobberów. Brakuje tu jeszcze ostatniego, czyli Almasa i byłby exclusive pakiet.


https://3.bp.blogspot.com/-4RN0a2hn7Wc/Wk9cI5XnmgI/AAAAAAAA5m4/qFcqDyehyuwGBRQV2wQzg1LVCU3jXOLtgCLcBGAs/s1600/Img-Jay-White-Switchblade.png

Character Card: "Chris Cold"
Streak:
Win: 4 Draw: 1 Lose: 4

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transport81t1.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl www.twojamiss.pun.pl www.coremt2-forum.pun.pl www.rodzina.pun.pl