Ogłoszenie

Aktualności: NICZEGO JUŻ TU NIE BĘDZIE. I CHUJ. POZDRAWIAM

  • Index
  •  » Karty
  •  » PHW One More Night 07.04.2019

#1 21-03-19 10:40:00

Ryse

http://oi64.tinypic.com/atrkn7.jpg

Zarejestrowany: 09-04-16
Posty: 224
Punktów :   

PHW One More Night 07.04.2019



1. Single Match
Jackson vs MJF

2. Extreme Rules Match
Marvin Jones vs Chris Cold

3. Buried alive match
The Reaper vs Hell Monster

4. Chairs Match
Dan Dowson vs Wes Wallace

5. The Barbed Wire Steel Cage Match

Jose Lopez vs Kenneth Riddle

Zapraszam do komentowania karty. Posty/proma piszemy w dziale ring one decydują w głównej mierze o tym kto zwycięży, dodatkowo każdy dostanie swój segment na gali, który może minimalnie zaważyć na zwycięstwie. Powodzenia i do zobaczenia w weekend WM, niech nasze PHW też ma pierdolnięcie. Instrukcje do segów roześlę w przyszłym tygodniu.












Offline

 

#2 21-03-19 17:47:41

 FoTi

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 06-06-15
Posty: 651
Punktów :   15 
WWW

Re: PHW One More Night 07.04.2019

Trochę wyszedłem z wprawy Karta mocarna, w końcu na One More Night udało się zebrać samą śmietankę PHW. Nie angażowałem się wcześniej w dyskusję na temat takiego powrotu, ale bardzo się cieszę, że udało się do tego doprowadzić. Nie będę komentował raczej każdej walki po kolei. Podobają mi się stypulacje, niech będzie hardkorowo skoro to ostatni raz! Nie ukrywam jednak, że przede wszystkim czekam w trakcie tej gali na segmenty. Chętnie się przekonam czy wszyscy inni też wypadli z wprawy, jak wygląda moja forma. Na pewno świetnie będzie przeczytać kilka prom


http://wiadomosci.stockwatch.pl/wp-content/uploads/2015/01/Zbigniew_Stonoga.jpg

Offline

 

#3 21-03-19 18:37:17

 KipstO

Pan i Władca oraz operator koparki ^^

9257331
Zarejestrowany: 29-05-15
Posty: 203
Punktów :   

Re: PHW One More Night 07.04.2019

Cholera ciężko mi powiedzieć coś więcej niż to, że cieszę się z ostatniej gali Znam tylko kilka postaci z karty i część tylko z widzenia także nic więcej o samych walczących nie mogę powiedzieć.

Tak jak FoTi czekam na segmenty na gali, które będą ważniejsze i ciekawsze niż same walki. Trzeba będzie coś pokminić solidnego bo na ten moment czuję, że totalnie wypadłem z wprawy

Jedziemy z tematem


http://pu.i.wp.pl/k,NjA4NTM1OTksNDgzMzAwNzk=,f,Randy_to_Master

Offline

 

#4 22-03-19 14:30:58

Carnival

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

54657771
Zarejestrowany: 26-05-16
Posty: 620
Punktów :   25 

Re: PHW One More Night 07.04.2019

Jackson vs MJF - Skoro komentowałem każdą kartę za czasów, gdy PHW było aktywne, to teraz również wypada to zrobić. MJF to jest dla mnie anonimowa postać, także ciężko mi cokolwiek o nim napisać. Paddy miał w federacji swoje wzloty oraz upadki. Nigdy się nie poddał, to trzeba mu przyznać. Skoro wszystko jest zależne od posta na BS, to nie będę oceniać szans na wygraną danego zawodnika. Opener to jedyna walka bez stypulacji i spoko.

Marvin Jones vs Chris Cold - Marvin byłem mistrzem Hardcore, więc będzie trudnym rywalem dla Colda. Chris wielkiej kariery nigdy nie zrobił, jednak miał on potencjał. Stypulacja jest fajna i liczę, że ta walka zostanie dobrze rozpisana.

The Reaper vs Hell Monster - Jak zobaczyłem kartę postaci Hell Monstera, to wiedziałem, że zmierzy się z The Reaperem. Po prostu obie postacie są mroczne i pasują do siebie. W dodatku jeden jest reprezentantem starego PHW, drugi zaś walczył podczas tej nowszej ery. Do tego stypulacja pasuje idealnie.

Dan Dowson vs Wes Wallace - Wygrałem, dajcie mi następnego, jakieś większe wyzwanie dostał tutaj ogromne wyzwanie. Pamiętamy, jak mocną postacią był Wallace. Był zbyt dobry, by być ciągle mistrzem Hardcore, więc na koniec dobił się do Main Eventu. Lubie obie te postacie, także cieszy mnie, że walczą oni ze sobą. Kolejna interesująca stypulacja. Takie zestawienie nie może zawieść.

Jose Lopez vs Kenneth Riddle -
Byli razem w Main Evencie 3 gal PPV. Mocniejszego zestawienia z dostępnych postaci na te gale nie da się zrobić. Tylko Triple Threat z Einarem byłby większą walką. Dwaj byli mistrzowie. Obaj sprawili, że PHW upadło za ich panowania. xD Lopez vs Riddle to prawdopodobnie jeden z najlepszych feudów w historii Pure Hardcore Wrestling. Taka walka na pewno by przyciągnęła wielu fanów. Ja mam zamiar ją napisać. Potencjał Lopeza i Riddle'a w ringu jest praktycznie nieograniczony, jednak nigdy nie pisałem walki w takiej hardcorowej stypulacji. Mam nadzieje, że nie spieprzę tego. Trochę szkoda, że nigdy prawdopodobnie nie zobaczymy walki Riddle vs Wallace.


Jose Lopez:
1x PHW Heavyweight Champion
2x Polish Champion
23/0/6

https://zapodaj.net/images/6690c7b43c85f.png

Bo Dallas
2x Television Champion
5/0/10

Offline

 

#5 07-04-19 22:01:16

Aigor

xD

Zarejestrowany: 27-02-16
Posty: 204
Punktów :   

Re: PHW One More Night 07.04.2019

Jako że mam tą chwilę na komentarz, napiszę co myślę.

#1 walka - na początek Jackson, postać kontrowersyjna w dziejach PHW, były mistrz TV. W jakimś tam stopniu zapisał się w kartach historii federacji. A po drugiej stronie... Hariss i jego MJF. Ciekawa postać, zobaczymy jak mu pójdzie. Ogólnie Harrison miał tych postaci, niektóre miały potencjał ale z jego zapałem bywało różnie. Z tego też względu postawię na Jacksona.

#2 walka - walka mojej postaci oraz postaci Yarexona. Jones to były mistrz Hardcore, potem z niewiadomych względów opuścił szeregi PHW i w sumie szkoda bo mógł zajść wysoko. Na pewno dał się zapamiętać. Co do mojej postaci... nie powiem, mogłem ugrać zdecydowanie więcej a nawet powinienem. Z pewnych względów (nie powiem bo to sprawy prywatne ale na pewno na nikogo się nie obraziłem z was) musiałem opuścić grę i żałuje że nie mogłem pograć Coldem dłużej. W tej walce będę chciał o sobie przypomnieć i pokonać swojego rywala.

#3 walka - nie było innej opcji, ci panowie musieli być rozstawieni na przeciwko siebie. Z jednej strony Żniwiarz, z drugiej Potwór z piekieł. To zestawienie komponuje się idealnie. Obaj zapisali się w historii PHW, choć walczyli w osobnych dla siebie czasach. Z tego też powodu można pojedynek określić jako old era (HM) kontra new era (TR). Ciężko obstawić zwycięzce ale postawię na Reapera.

#4 walka - na one more night nie mogło zabraknąć legendy legend, czyli Dana Dowsona. Tej postaci przedstawiać nie trzeba, jeśli ktokolwiek grał na fedach, zapewne miał styczność z tą postacią. Jego rywalem będzie Wallace, były mistrz Hardcore, jeden z lepszych mistrzów w tej federacji. Również mocno zapisał się w kartach PHW, gdyby działało ono do dziś to na pewno miałby na koncie run z głównym pasem. Nie boje się na niego postawić w walce z Dowsonem, którego myślę że pokona.

#5 - historii rywalizacji obu zawodników przedstawiać nie trzeba. Najlepszy feud w federacji, najlepsza rywalizacja kogokolwiek, no i największe gwiazdy one more night. Ciężko kogokolwiek wytypować, więc postawię na remis, Tak, według mnie walka skończy się bez rozstrzygnięcia.


https://3.bp.blogspot.com/-4RN0a2hn7Wc/Wk9cI5XnmgI/AAAAAAAA5m4/qFcqDyehyuwGBRQV2wQzg1LVCU3jXOLtgCLcBGAs/s1600/Img-Jay-White-Switchblade.png

Character Card: "Chris Cold"
Streak:
Win: 4 Draw: 1 Lose: 4

Offline

 
  • Index
  •  » Karty
  •  » PHW One More Night 07.04.2019

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.housemd.pun.pl www.asg-lubliniec.pun.pl www.falubazogame.pun.pl www.kadra-szczepu-pangea.pun.pl www.teamdoom.pun.pl