Ogłoszenie

Aktualności: NICZEGO JUŻ TU NIE BĘDZIE. I CHUJ. POZDRAWIAM

#1 29-12-17 23:46:09

Shiro

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

16217684
Zarejestrowany: 21-02-16
Posty: 287
Punktów :   16 

#4 Thursday Night Evolve

Singles Match:
Dzyndzu vs Matthew Rush

Singles Match:
Kevin Owens vs Samuel Johann Blake

Tag-Team Match:
Milo Radicevic & Paddy Jackson vs Kenny Williams & Joseph Conners

Singles Match:
Mike Baines vs Andrade Cien Almas

Singles Match:
Martin Whitaker (w/ Dave Whitaker) vs Mad Max

Tag-Team Match:
Kirb Crawlers (Martin Kirby & Joey Hayes) vs "Broken" Dan Dowson and "Brother" Vayne

Singles Match:
Marvin Jones vs The Reaper

Tag-Team Match:
Ryback & ??? vs Kenneth Riddle & Jose Lopez


https://78.media.tumblr.com/f6fbe1924a56cec411554b0a03d6fcdf/tumblr_o55vkfCgnj1rfd7lko1_400.gif

Offline

 

#2 30-12-17 00:16:02

Carnival

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

54657771
Zarejestrowany: 26-05-16
Posty: 620
Punktów :   25 

Re: #4 Thursday Night Evolve

Dzyndzu vs Matthew Rush - Dzyndzu? Kostan Misza a teraz Dzyndzu. Legendy powracają. Nie ogarniam tej walki, Rush występował tak samo jak Dzyndzu w dawnym PHW. A może D-Von Dudley zostanie dodany do walki i rozpieprzy obu? Ewentualnie Matthew wróci do żywych.

Kevin Owens vs Samuel Johann Blake - Wynik jest oczywisty. Blake po raz kolejny jobbnie. Owens wraca jednak za jego sterami stoi ktoś inny.

Milo Radicevic & Paddy Jackson vs Kenny Williams & Joseph Conners - Radicevic i Jackson debiutują. Raczej wygrają, Williams i Conners to postacie Everetta a jego aktywność nie jest zbyt wysoka. Walka po to, by wypromować nowych.

Mike Baines vs Andrade Cien Almas - To akurat walka z historią, na poprzedniej tygodniówce obaj panowie zmierzyli się ze sobą. Poprzez dyskwalifikacje wygrał Baines. Niby wygrał, jednak dostał porządny oklep. Teraz powinien się zrewanżować, z tego, co widzę Osti chyba przestał być aktywny. Mike raczej to wygra. Chciałbym, żeby był z tego feud jednak skoro jedna osoba przestała być aktywna to tak trochę lipa.

Martin Whitaker (w/ Dave Whitaker) vs Mad Max -
Dziwne zestawienie, o ile się nie mylę to walka face vs face. Wyczuwam tu jakąś interwencje, ktoś zaatakuje Mad Maxa i rozpocznie z nim feud. Bo innego sensu w tym zestawieniu nie widzę. Jest też możliwość, że Hardcore Drunkards zaatakują braci Whitaker. Ich feud by pasował.

The Kirb Crawlers (Martin Kirby & Joey Hayes) vs "Broken" Dan Dowson and "Brother" Wayne - Tak jak wspomniał Harris w pewnym komentarzu do gali. The Kirb Crawlers to będą takie michałki do bicia. Brokeny prezentują się dobrze i muszą to wygrać. Cóż, cztery postacie Everetta prawdopodobnie przepierdzielą.

Marvin Jones vs The Reaper - Czyli zmierzą się przed PPV. Nie spodziewałem się tego, raczej nikt tu czysto nie wygra. To by się trochę mijało z celem. Jeden z ciekawszych feudów ogólnie. Mam przeczucie, że The Reaper jakoś to wygra w nieczysty sposób. Interwencji raczej żadnej się nie spodziewam.

Ryback & ??? vs Kenneth Riddle & Jose Lopez - Lopez trzeci raz z rzędu w Main Evencie kto by pomyślał. Nie mam pojęcia kto może pomóc Rybackowi. Przeczuwam dwa scenariusze. W jednym z nich Lopez i Riddle zaczynają się sprzeczać, a to wykorzystuje Ryback i to jego drużyna wygrywa. Drugi scenariusz jest taki, że partnerem Rybacka będzie ktoś, kogo Lopez albo Riddle będą mogli odliczyć. Kenneth i Ryback na gali PPV zmierzą się ze sobą o główny tytuł federacji. Walka ma za zadanie podgrzać atmosferę między nimi.


Jose Lopez:
1x PHW Heavyweight Champion
2x Polish Champion
23/0/6

https://zapodaj.net/images/6690c7b43c85f.png

Bo Dallas
2x Television Champion
5/0/10

Offline

 

#3 30-12-17 14:31:00

 whip

il mostro

64463449
Zarejestrowany: 12-12-16
Posty: 253
Punktów :   26 

Re: #4 Thursday Night Evolve

walk w piździec dużo.

Pierwsza walka z postaci, których nie znam. Czyli dość mało mnie interesuje.

Druga to też squash dla Owensa. Pewnie Blake dostanie srogi wpierdol, tutaj wypatruje pojawienia się D-Vona. On kontra Owens to może być dobry program na przyszłość.

Kolejny teoretyczny squash dla tych nowych zawodników. Ci dwaj od tego Everetta to raczej już skazani na mocny jobberland. Też raczej walka bez historii.

Kolejna walka jest z moją postacią i jest mi bardzo smutno, że ostiego nie ma. Szkoda.

Max dostaje walke z nowymi postaciami. Szczerze to ten dobór postaci mnie mocno dziwi. Max chce się odbudować i dostaje nowych, może nawet dobrze zapowiadający się tag-team. Nie wiem jak u tych pierwszych z aktywnością, ale takie zestawienie chyba pod jakiś program. Max nie zasługuje na przegraną, zdecydowanie. Pomimo moich zastrzeżeń do niego, jest obecny na każdej gali, daje solidne proma. Nie wypada mu tu przegrać.

Kolejny squash w teorii. Nieważny wynik walki, ale na pewno Dowsony wyjdą z tego zwycięsko.

Jones kontra Reaper to walka według mnie najbardziej interesująca. DQ na którąś ze stron, albo count-out. Będzie to jedna z ciekawszych walk na PPV.

O, ciekawe kto tu wskoczy. Jeśli jakiś debiut to będę bardzo zdziwiony. Lopez odegra tu kluczową rolę.



https://78.media.tumblr.com/92c912a5d795f1884132dbbbcfe35503/tumblr_n8ys14TQjo1rz6f51o1_400.gif
As Mike Baines 12 wins, 1 no-contest and 3 losses
1) PHW King of the Ring Tournament Winner

As Kazuchika Okada 6 wins and 7 losses
1) TV Champion (8.03.18-1.04.18) 3 title defences

As a user
3) Evolve HB
2) Użytkownik Kwietnia
1) Użytkownik Stycznia

Offline

 

#4 30-12-17 16:47:30

 FoTi

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 06-06-15
Posty: 651
Punktów :   15 
WWW

Re: #4 Thursday Night Evolve

Ło panie ile walk

Ten Dzyndzu vs Rush to na pewno tylko dla sportu, żeby ktoś wszedł i im najebał prawilnie albo coś w ten deseń.

Owens poskłada jobbera, przewidywalne jak gówno w przeręblu.

Postać Majkelsa od razu odznacza się swoim pochodzeniem. Jego postać musi wygrać na dzień dobry bo to Majkels. Dziękuję, dobranoc xD

Tu już jest ciekawiej. W czwartej walce gali można się zacząć zastanawiać, kto wygra, szanuję Nie postawię na żadnego, obaj pokazują póki co, że mają potencjał chociażby na utrzymanie się na powierzchni i wyróżnienie z tłumu.

Raczej Mad Max odznacza się większym potencjałem, więc powinien tu wygrać. Pytanie tylko jak się rozwinie sytuacja bo na pewno tak z dupy tutaj nic nie jest zrobione i zestawione.

Brokeny kasują postacie Everetta, który "nie jest no lifem" i przez to nie ma czasu przez 2 tygodnie na cokolwiek. Kurwa... nie muszę nic dodawać.

A tej walki spodziewałem się najszybciej na PPV. Na pewno nie będzie czystego wyniku... chyba, że będzie. Jaki ten świat jest przewrotny xD Panowie dają naprawdę radę i cały czas podkręcają tempo.

Wszystko zależy od tego, kogo doczepi sobie Wędkarz. Team heelowy zazwyczaj zaczyna się kłócić i przegrywa, więc pewnie będzie tutaj tak samo tym bardziej, że na ostatniej gali Lopez tak jakby pokonał frajersko Kenny'ego. Cała trójka powinna być postrzegana jako ścisły Main Event, więc czwarty gość to nie może być Dzyndzu dorzucony do Main Eventu po rozjebaniu Rusha w openerze.


http://wiadomosci.stockwatch.pl/wp-content/uploads/2015/01/Zbigniew_Stonoga.jpg

Offline

 

#5 31-12-17 15:44:24

Yarexon

Marvin Jones

48524231
Zarejestrowany: 17-03-16
Posty: 194
Punktów :   

Re: #4 Thursday Night Evolve

Dzyndzu vs Matthew Rush
Walka dwóch postaci nie mających właścicieli może świadczyć tylko o jednym, ktoś im wpierdoli i to porządnie. Dla mnie najpewniej będzie to D-Von, którego nie widzę w karcie, a łamiąc nimi stoły podkreśliłby swój hardcore'owy charakter.

Kevin Owens vs Samuel Johann Blake
Z tego co pamiętam z NWF to Vieira pokazywał bardzo wysoki poziom swoich speechy, więc pewnie nieźle dopierdoli tutaj Blake'owi. Dobra promocja Owensa na jego powrót do federacji.

Milo Radicevic & Paddy Jackson vs Kenny Williams & Joseph Conners
Tutaj mamy walkę The Great Khali'ego i jakiegoś nowego usera z zawodnikami Everetta, czyli praktycznie NPC. Pisze ten post już po poście Radicevica na bs i nie prezentuje jakiegoś wysokiego poziomu. Furory nie zrobi, ale tych rywali raczej poskładają.

Mike Baines vs Andrade Cien Almas
Na ostatniej gali zapowiadało się, że Baines wypadnie na jakiś czas nam z gali przez kontuzję, ale tak się nie dzieje. Do tego mamy tak wcześnie walkę dwóch panów, którzy mieli zalążek na feud. Za wcześnie, ale raczej Baines jest faworytem.

Martin Whitaker (w/ Dave Whitaker) vs Mad Max
W końcu mamy jakąś walkę, która budzi moje zainteresowanie i to wcale nie dlatego, że walczy mój zawodnik. Trochę dziwne zestawienie, bo face walczy z facem. Może być tutaj różnie, ale chyba obecność Dave'a delikatnie przechyla szalę zwycięstwa na korzyść jego brata.

Kirb Crawlers (Martin Kirby & Joey Hayes) vs "Broken" Dan Dowson and "Brother" Vayne
Walka, na którą czekałem od pierwszego sega Dana i Wayne'a. Wynik jest wiadomy do przewidzenia, bo Everett olał PHW. Fajnie, że Broken Universe w końcu zacznie aktywnie uczestniczyć w gali, a nie dają takie segmenty nie do końca związane z evolve.

Marvin Jones vs The Reaper
Szkoda trochę, że tą walkę zobaczymy na tygodniówce, bo zapowiadało się starcie na PPV. Jedyne co nam zostało to liczyć na jakieś zwycięstwo przez DQ, żeby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę przed Acrophobią.

Ryback & ??? vs Kenneth Riddle & Jose Lopez
No i tutaj mamy sporą niewiadomą, bo dużo będzie zależało kto zostanie dodany do Rybacka. Pasowałby tutaj DVon, bo ostatnio nie bezpośrednio, ale odniósł się do Lopeza. Może być różnie, ale chyba faworytem będą heelowie.

Ogólna ocena karty
Na pewno bije w oczy taka duża ilość walk w porównaniu do poprzednich gal. Z początku jak zwykle mamy debiuty i mniej interesujące walki, ale z czasem nabiera to rumieńców. Szkoda trochę tych paru walk, które widziałem na PPV. Dam 7/10.

Ostatnio edytowany przez Yarexon (01-01-18 22:20:46)


https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQBEJ5es-ji5jEstjFNL2JRNWHszcHspIrvsUeOf_qaV_SXCU7u


Marvin Jones
Streak:         Streak on PPV:
9-4-1         2-0-0

Achievements:
1x PHW Hardcore Champion (current)



https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQYQlD4cc4C3r0wJ2XmMwplzdc8EeUZeNKzlaTc_wPj5d-QswP9


Dave and Martin Whitaker
Team Streak:         Team Streak on PPV:
2-0-0         1-0-0
Martin's Streak:         Martin's Streak on PPV:
2-1-0         1-0-0
Dave's Streak:         Dave's Streak on PPV:
2-0-0         1-0-0
Wins-Loses-No contests



VIDE CUL FIDE

Offline

 

#6 31-12-17 19:45:42

 Bryx03

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 11-03-16
Posty: 320
Punktów :   13 

Re: #4 Thursday Night Evolve

Singles Match:
Dzyndzu vs Matthew Rush- Nie no, walka godna Sopockiej Nocy Kabaretowej.

Singles Match:
Kevin Owens vs Samuel Johann Blake- K.O wygra, Show Off zrobił z tej postaci chomika, zobaczymy co zrobi nowy user

Tag-Team Match:
Milo Radicevic & Paddy Jackson vs Kenny Williams & Joseph Conners- Wygra pierwszy team, aczkolwiek widziałem pewne posty na BS and...


Singles Match:
Mike Baines vs Andrade Cien Almas- I tu jest bardzo ciekawie, nie wiem ze swojej strony w jakim schemacie to zostanie pociągnięte, natomiast sądzę, że tym razem Almas powinien wygrać, tak będzie sprawiedliwie, jeśli ostatnio wygrał Baines, a obaj mają jakąś tam historie już w PHW

Singles Match:
Martin Whitaker (w/ Dave Whitaker) vs Mad Max- No coż, połączenie bardzo ciekawe i tutaj nie za bardzo jestem w  stanie wskazać co się stanie. Może być naprawdę dobrze.


Tag-Team Match:
Kirb Crawlers (Martin Kirby & Joey Hayes) vs "Broken" Dan Dowson and "Brother" Vayne- Bracia wygrają, szkoda, że Everett tak położył prowadzenie tego pierwszego tagu, bo różnie mogłoby się to potoczyć

Singles Match:
Marvin Jones vs The Reaper- Obaj się ścierają ze sobą od dłuższego czasu, ale żaden tak naprawdę nie wyszedł na wyraźnego faworyta dotychczas i mam nadzieję, że w końcu coś się zmieni. Dają na razie dobrze


Tag-Team Match:
Ryback & ??? vs Kenneth Riddle & Jose Lopez- Nie mam pojęcia, kto może być moim partnerem, ale fakty są takie, że  ten co wygrywa na tygodniówce ostatniej przed PPV - zazwyczaj na samym PPV przegrywa więc stawiam na Riddle i Lopeza


http://www.glol.pl/pictures/87/picture_8713.gif

Bilans walk:

Ryback: 24/0/13

HARDCORE CHAMPION(1x) - 63 days

:
Gregory Kowalczyk 2/0/6

Domagoj Tokor 3/0/1

Offline

 

#7 01-01-18 15:48:15

 vieiraa5

Future of PHW

Zarejestrowany: 26-12-17
Posty: 114
Punktów :   

Re: #4 Thursday Night Evolve

Karty nie będę oceniał, bo tygodniówek nie czytałem i nie wiem kto, co i jak robi, więc nie ma to sensu. Od następnej gali wszystko wróci do "normy", a ja się cieszę że znalazłem się w karcie gali


http://i.imgur.com/XCAoFqZ.jpg

"I'm the best in the world at what I do, and there's only two things you can do about that; nothing, and like it!" - AJ Styles

Kevin Owens
3/2/1


http://www.bankfotek.pl/image/1884814

Offline

 

#8 01-01-18 16:38:10

Aigor

xD

Zarejestrowany: 27-02-16
Posty: 204
Punktów :   

Re: #4 Thursday Night Evolve

Karta taka długa, że odbiłem ją kolanem.

#1: Co tu dużo pisać, nie gram już Rushem, Dzyndzu to również zawodnik NPC. Obstawiam więc, że dojdzie do czyjejś interwencji, albo obaj w handicapie zmierzą się z Devonem czy kimś innym, komu grzecznie się podłożą. Ktoś dostanie promocje na start.

#2: Kolejna walka na podpromowanie, tym razem powracający Owens poskłada Blake'a. Samuel to już NPC, szkoda, bo fajnie się zapowiadał. Kevin zaś u nowego właściciela, zobaczymy co z niego wyciągnie Vieiraa.

#3: No i kolejny squash na gali, tym razem debiutujący Jackson i Radicević poskładają Connersa i Williamsa. Jestem cholernie ciekaw, jak Majkels spiszę się nowym zawodnikiem. Po runie Hallvardem oczekiwania są duże.

#4: Nie wiem czy Osti jeszcze gra Almasem, bo ostatnio nie widziałem go na forum. Jeśli odpuścił to Baines wygra i na tym zakończy się ich rywalizacja, w innym przypadku Almas wygra przez dsq i na PPV dojdzie do ich trzeciej walki.

#5: Walka z udziałem mojej postaci. Naprzeciwko jedna z postaci Yarexona. No jestem ciekaw co tu się wydarzy, skoro BS nie jest brany pod uwagę.

#6: Broken Universe w końcu debiutuje ringowo i na sam start powinni poskładać Crawlersów, którzy traktowani są już jako NPC. No cóż, jedyne z czego Everett zostanie zapamiętany na forum to fakt, że kart postaci miał więcej od jakiegokolwiek postu wskazującego na jego aktywność.

#7: Trzeba napisać to wprost. Gdyby nie Yarek i jego zaangażowanie w postać Jonesa to Reapera nie było by tak wysoko, bo na dzień dzisiejszy na to nie zasługuje. Postawiłem na No Contest w typerze, bo skoro prowadzą jakiś tam program, to niech skończą go na PPV. A tam liczę na wygraną Jonesa, któremu należy się title shot na jakiś pas. A Salvatore do obstawiania openerów, póki jego właściciel nie zacznie komentować gal.

#8: Tu zaś jestem ciekaw, kim będzie partner Rybacka. Czyżby jakiś wielki powrót się szykował? Czekanko.


https://3.bp.blogspot.com/-4RN0a2hn7Wc/Wk9cI5XnmgI/AAAAAAAA5m4/qFcqDyehyuwGBRQV2wQzg1LVCU3jXOLtgCLcBGAs/s1600/Img-Jay-White-Switchblade.png

Character Card: "Chris Cold"
Streak:
Win: 4 Draw: 1 Lose: 4

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sp.pun.pl www.kadra-szczepu-pangea.pun.pl www.asg-lubliniec.pun.pl www.teamdoom.pun.pl www.falubazogame.pun.pl