Ogłoszenie

Aktualności: NICZEGO JUŻ TU NIE BĘDZIE. I CHUJ. POZDRAWIAM

#1 03-04-18 14:19:23

 whip

il mostro

64463449
Zarejestrowany: 12-12-16
Posty: 253
Punktów :   26 

Monday Night Evolve i inne.

Pisałem na ChB, ale mogło zostać zaspamowane. Jako, że nie było głosów sprzeciwu, nasza tygodniówka, Evolve, zostaje przeniesiona na poniedziałki. Obiecuje, że jakość będzie w ten sposób wyższa. Możecie spodziewać się instrukcji i karty dziś. Od przyszłego tygodnia karty i instrukcje będą się ukazywały zazwyczaj na przełomie wtorku i środy.

Druga kwestia to tak jak pisałem gdzieś indziej. Wracam do magicznej cyfry 6. 6 komentarzy to jest minimum jakiego oczekuje. I teraz kieruje to do wszystkich grających. Od tego PPV każdy zaczyna znowu z czystą kartą u mnie. Niemalże wszystkie konflikty i programy się wyzerowały, także już nie chce, żeby wszyscy nadrabiali poprzednie gale. Ale tu teraz się skupcie. Olewasz komentarz nie informując mnie dlaczego go nie ma. NIE MA CIĘ NA GALI albo JESTEŚ NA NIEJ SZMACONY jak mam zły humor. Proszę Was o jedno, informujcie mnie o tym dlaczego nie jesteście aktywni.

To byłoby na tyle tutaj. Mam jeszcze parę innych kwestii, ale one do omówienia w innych działach.



https://78.media.tumblr.com/92c912a5d795f1884132dbbbcfe35503/tumblr_n8ys14TQjo1rz6f51o1_400.gif
As Mike Baines 12 wins, 1 no-contest and 3 losses
1) PHW King of the Ring Tournament Winner

As Kazuchika Okada 6 wins and 7 losses
1) TV Champion (8.03.18-1.04.18) 3 title defences

As a user
3) Evolve HB
2) Użytkownik Kwietnia
1) Użytkownik Stycznia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lolzone.pun.pl www.ekipa-amarena.pun.pl www.gt.pun.pl www.grabakugan.pun.pl www.okothroalu.pun.pl