Ogłoszenie

Zapraszam do dyskusji w Tym temacieDotyczącym przyszłości PHW ~ Ryse

#1 03-06-18 10:16:52

 Jackson

Były The Great Khali

Zarejestrowany: 23-07-17
Posty: 313
Punktów :   

PHW Newspack (01.06.2018r.)

1.) Kenneth Riddle jednak POJAWIŁ SIĘ na King of the PHW, co wywołało wielką burzę w branżowych mediach. Teraz wszyscy zastanawiają się czy cała sytuacja od początku była zaplanowana. Kanadyjczyk udzielił jednak niedawno shootowego wywiadu dla "Czwórki" Polskiego Radia, w którym wypowiedział się na wiele tematów. Dowiedzieliśmy się między innymi tego, że zakończenie kariery ringowej planował już od jakiegoś czasu i nie był to work. Dołek Dana Dowsona także nie był do końca workiem, a panowie są prywatnie przyjaciółmi od wielu lat, więc Kenny poniekąd został wpleciony w całą sprawę przez Dana. Aktualnie praktycznie nie ma czegoś takiego, jak "kontrakt na linii Kenneth Riddle-Pure Hardcore Wrestling". Każdy występ jest uzgadniany na bieżąco, a Kenneth ma sporą swobodę w kreowaniu swojej postaci w telewizji. Riddle przyznał, że to sytuacja, w której czuje się bardzo dziwnie, ponieważ federacja wrestlingowa płaci mu za występy, kiedy on już nie walczy w ringu. Na koniec wywiadu Kenneth dodał, że teraz może trochę żałować decyzji o emeryturze, kiedy do PHW zawitał Charles Davis. Reporter zapytał wtedy, czy to znaczy, że rozważa powrót, a Kanadyjczyk odparł tylko zdawkowo - "może z nowym karkiem".

2.) Kilka dni temu odbył się Finał Ligi Mistrzów! Historyczny, trzeci z rzędu triumf Realu Madryt w tych rozgrywkach oglądał na żywo w Kijowie między innymi Michael Bisping. Jak wiemy, The Count jest wielkim kibicem Manchesteru United, który ma od zawsze na pieńku z Liverpoolem. Brytyjski Fighter dał się złapać kamerom na stadionie w towarzystwie swojej rodziny. Jego reakcje na bramki Realu były bardzo żywiołowe i Michael drwił sobie bardzo z bramkarza The Reds, Kariusa. Jak widać, kibicowanie często sprawia, że zachowujemy się jak dzieci

3.) Jak wiadomo D-Von Dudley po raz ostatni w PHW pojawił się na Paradise Lost, gdzie doznał storyline'owej kontuzji, która wyeliminowała go z TV. Sytuacja ta spowodowana jest faktem, iż kontrakt D-Vona wygasł dokładnie w dniu najważniejszej gali roku i do tej pory nie został on przedłużony. Nie ma to jednak związku z żadnym konfliktem między zawodnikiem a federacją - po prostu D-Von postanowił zrobić sobie przerwę od występów ringowych i nie wyklucza powrotu do federacji w przyszłości. Na ten moment nie są jednak prowadzone żadne rozmowy pomiędzy Dudleyem a PHW.

4.) Po dobrym przyjęciu się w PHW postaci Drew Gulaka władze zainteresowały się w większym stopniu zawodnikami wagi lekkiej, czego efektem było zatrudnienie Polish Eagle'a, który szybko dostał title shot na pas TV, który jak wiadomo aktualnie posiada właśnie Gulak. Sam mistrz polecał władzy zainteresowanie się takimi osobami jak Jack Gallagher, Oney Lorcan czy Tony Nese. Polecił również swojego brata, Rory'ego.

5.) W ostatnich dniach Drew Gulak otrzymał propozycję porzucenia tytułu Television na rzecz programu o pas Global Championship, jednakże sam zawodnik zdecydował się pozostać przy obecnym mistrzostwie, gdyż, jak sam stwierdził "trzeba podnieść prestiż tego pasa". Warto zaznaczyć, iż Gulak w ostatnim czasie Drew dostał więcej swobody przy kwestiach kreatywnych i niewykluczone, że ma też coś do powiedzenia w sprawie doboru przeciwników dla siebie.

6.) Mimo, iż program Dana Dowsona i Drew Gulaka dobrze przyjął się na zapleczu, to ostatecznie zrezygnowano z jego kontynuacji, a stało się tak ze względu na powrót Kennetha Riddle'a, który zdaniem Creative Teamu bardziej pasuje do postaci Dowsona. Sam Gulak na dzień dzisiejszy nie prowadzi żadnego story w roli managera, jednak niewykluczone, że w najbliższym czasie ta sytuacja ulegnie zmianie i Drew wkrótce otrzyma kolejny program, gdzie wcieli się w rolę managera jednego z zawodników. Na ten moment nie ma żadnych informacji, kto mógłby to być, jednak krążą plotki, iż może chodzić o wielkie nazwisko.

7.) Kolejny doświadczony, zawodnik został całkiem niedawno zakontraktowany w PHW. Zdobył on w swojej karierze kilka wielkich osiągnięć. Nikt niestety nie chce zdradzić kim jest ów zawodnik.

8.) Władze federacji na początku sceptycznie podchodziły do zatrudnienia Polish Eagle'a podczas touru w Hiszpanii. Sam zawodnik, jednak prezentuje się na tyle dobrze, że podczas gal pojawia się sporo grupka Polaków, a jego gadżety sprzedają się bardzo dobrze.

9.) Goldberg, czyli mentor Polaka odradzał mu debiut, stwierdził, że zawodnik nie ma szans na odpowiednią promocję za granicą, tak jednak nie jest i sam wrestler wkrótce zawalczy o pas TV.

10.) Po ostatnim nawoływaniu i wygłaszaniu haseł niepodległościowych Eagle został ukarany grzywną 2 tysięcy euro. Orzeł nic sobie z tego nie zrobił i do urzędu przyszedł ubrany w katalońskie barwy, po czym z uśmiechem na ustach wpłacił wyżej wymienioną kwotę.

11.) Co dalej z Reaperem? Tak na prawdę nikt tego nie wie, po przegranej walce zawodnik miał spakować swoje rzeczy z szatni i wyjść zapleczem, tak aby nikt nie był w stanie go zobaczyć. Jak dowiedzieli się wścibscy reporterzy, nie przedłużył on wygasającego kontraktu i skupił się na karierze politycznej we Włoszech.

12.) PHW ze dużym sponsorem? Wszystko w rękach władzy, nieoficjalnie mówi się o tym, że planują oni nawiązanie ścisłej współpracy z pewnymi portalami z branży, czy coś z tego wyjdzie? Czas pokaże.

13.) Co dalej z przyszłością Paddy'ego Jacksona w federacji? Kontrakt Paddy'ego wygasa tuż po zbliżającym się PPV. Sam zawodnik jest zadowolony z współpracy z federacją. Obecnie Paddy'ego prowadzi feud z Kazuchiką Okadą i Triple B.

14.) Podczas ostatniego Evolve zadebiutował Frank Calder, które w teamie z Paddym Jacksonem musiał uznać wyższość Kazuchiki Okady i Triple B. Sam zawodnik podczas walki zaprezentował się z dobrej strony i na najbliższym Evolve dostanie szansę na pierwszą wygraną.


Obecne postaciePaddy Jackson


10-0-9Frank Calder


0-0-2Jack Stevens


0-0-0Byłe postacieJeff Taylor


0-0-1Arthur


0-0-5Steve Eilberg


0-0-1Nicolas McDanniel


1-0-4

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serwery-jailbreak.pun.pl forum pw dlaczego pies zjada swoja kupe Nr do Rusek www.narutograrpg.pun.pl