Ogłoszenie

Aktualności: NICZEGO JUŻ TU NIE BĘDZIE. I CHUJ. POZDRAWIAM

#1 02-03-18 12:24:16

 whip

il mostro

64463449
Zarejestrowany: 12-12-16
Posty: 253
Punktów :   26 

#12 Thursday Night Evolve

https://images82.fotosik.pl/1006/961b921425c67ab6.png



Fatal 4 Way Match for #1 Contender for TV Championship
Chris Cold vs Kevin Ferguson vs Ethan Mileston vs Steve Eilberg

Singles Match for TV Championship
Chris Dickinson vs Kazuchika Okada

Armwrestling Match
Ryback vs Paddy Jackson

Tag Team Match
Sean Tyler & D-Von Dudley vs Gregory Kowalczyk & Kevin Owens

Singles Match
The Reaper vs Goldberg



https://78.media.tumblr.com/92c912a5d795f1884132dbbbcfe35503/tumblr_n8ys14TQjo1rz6f51o1_400.gif
As Mike Baines 12 wins, 1 no-contest and 3 losses
1) PHW King of the Ring Tournament Winner

As Kazuchika Okada 6 wins and 7 losses
1) TV Champion (8.03.18-1.04.18) 3 title defences

As a user
3) Evolve HB
2) Użytkownik Kwietnia
1) Użytkownik Stycznia

Offline

 

#2 02-03-18 12:55:42

Carnival

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

54657771
Zarejestrowany: 26-05-16
Posty: 620
Punktów :   25 

Re: #12 Thursday Night Evolve

Chris Cold vs Kevin Ferguson vs Ethan Milestone vs Steve Eilberg - Jedna wielka niewiadoma i to mi się podoba. Wszyscy pokazali się z dobrej strony na Evolve. Eilberga ciężko ocenić, bo dał wtedy krotki segment. Na start walczą o coś, co jest moim zdaniem w porządku. Oczywiście niektórzy umoczą już w debiucie, jednak przegrana w takiej walce jakoś bardzo im nie zaszkodzi. Nie mam tu faworyta.

Chris Dickinson vs Kazuchika Okada - Miło, że pas będzie od razu broniony. Tutaj ciężko przewidzieć wynik, bo wiele zależy od aktywności. Ten pas prawdopodobnie często bedzie zmieniał właściciela, taka już jego rola. Jak Harris nie poprawi aktywności, to raczej pożegna się z mistrzostwem. Myśle, że Okada jest dobrym pretendetem. Wygrał na PPV a potem na Evolve.

Ryback vs Paddy Jackson - Stypulacja ciekawa, nie powiem. Coż nie mam pojęcia, jak zostanie to rozwiązane. Raczej Ryback wygra, bo to on jest budowany na bestie. Taka przegrana trochę by go poniżyła. Paddy na tym nic nie straci, po walce zawsze może zaatakować Rybacka. Brawl jest bardzo prawdopodobny.

Sean Tyler & D-Von Dudley vs Gregory Kowalczyk & Kevin Owens - Tyler i D-Von na 90 procent to wygrają. D-Von po porażce na PPV musi się odbudować, więc nie ma prawa tutaj przegrać. Sean jak to Sean jest mocną postacią. Owens i Kowalczyk nie mają nawet podbudowy, by to wygrać. Chyba że będzie jakaś interwencja i Kowalczyk z Owensem zostaną cudem przywróceni do życia.

The Reaper vs Goldberg - Powinien wygrać Reaper, skoro ponownie ma się odbudować. Tylko to nie jest wcale takie oczywiste. Na poprzednim Evolve jakaś postać znowu zaczęła do niego gadać, a następnie coś go zaatakowało. Ogólnie średnio pasuje mi to do Main Eventu. Goldberg prawie nic nie znaczy w PHW a Reaper znowu przepieprzył i jego podbudowa jest zerowa. Taki Dowson jest legendą i walczył z Riccim, który chyba znowu jest jobberem, jednak i tak on trochę wygrywał. To oni nie walczyli w Main Evencie. A star power jest większy.


Jose Lopez:
1x PHW Heavyweight Champion
2x Polish Champion
23/0/6

https://zapodaj.net/images/6690c7b43c85f.png

Bo Dallas
2x Television Champion
5/0/10

Offline

 

#3 02-03-18 22:03:56

Aigor

xD

Zarejestrowany: 27-02-16
Posty: 204
Punktów :   

Re: #12 Thursday Night Evolve

Czas wrócić po przerwie z nową postacią... i nowymi wyzwaniami.

#1: Ledwo co wróciłem i już walka o pretka xd. A tak całkiem poważnie fajnie, że otrzymuje taką szanse, z której postaram się skorzystać. Moi rywale to postacie Harisa (Ferguson), Khaliego (Eilberg) i ShowOff'a (Milestone). Szczerze to między mną i tym ostatnim panem rozstrzygnie się, kto wygra tą walkę. Z całym szacunkiem do reszty, ale to wciąż poziom niżej od nas. Zresztą jak mówił poprzednik, nikt nie straci wizerunkowo na porażce w tej walce, myślę że ktoś z tej walki może jeszcze raz otrzymać szanse na pretka do pasa TV.

#2: Na sam początek należy przypomnieć, że... Haris wciąż nie dokończył komentarza do #1 Evolve a już 3 miesiące minęły xd. Co do samej walki to jestem ciekaw, czy pas będzie broniony co tydzień, fajnie by było. Druga postać Harisa, Dickinson ma nie lada orzech do zgryżenia, bo jego rywal to sam Okada prowadzony przez whipa. Czyżby title run Dickinsona trwał tylko tydzień? Chyba że Okada wygra przez dsq czy count out. Nikt na takim rozwiązaniu by nie stracił w sumie.

#3: Ciekawa stypulacja, lecz nie sądzę, by walka zakończyła się czysto. Obstawiam wygraną Rybacka przez nieprzepisowe zagranie Jacksona, który potem zdemoluje swojego rywala i feud będzie kontynuowany. Nikt by na takim rozwiązaniu nie stracił.

#4: Z tego co zauważyłem to Owens już jest chyba npc (vieira olał walkę na PPV). Jeśli tak to Tyler i Dudley powinni wygrać tą walkę. W sumie im wygrana bardziej się przyda, skoro jeden prowadzi feud a drugi po przegranej na PPV potrzebuje wygranej. Możliwe są tu interwencje z zewnątrz, coś czuje że tak się stanie.

#5: Walka wieczoru, w której Reaper powinien wysłać Goldberga na dłuższą przerwę. Raz że Goldi to i tak part timer i walczy od czasu do czasu, dwa że Żniwiarzowi zwycięstwa są potrzebne jak tlen i taka wygrana mocno go pod promuje. Ciekawe czy wmiesza się tu tajemnicza postać, o której ostatnio mówiono na Evolve.


https://3.bp.blogspot.com/-4RN0a2hn7Wc/Wk9cI5XnmgI/AAAAAAAA5m4/qFcqDyehyuwGBRQV2wQzg1LVCU3jXOLtgCLcBGAs/s1600/Img-Jay-White-Switchblade.png

Character Card: "Chris Cold"
Streak:
Win: 4 Draw: 1 Lose: 4

Offline

 

#4 04-03-18 22:47:43

 Bryx03

http://oi66.tinypic.com/2llf6o6.jpg

Zarejestrowany: 11-03-16
Posty: 320
Punktów :   13 

Re: #12 Thursday Night Evolve

Chris Cold vs Kevin Ferguson vs Ethan Mileston vs Steve Eilberg- Chyba każdy z nich ostatnio dał sega. Nowa fala zawodników sprawia, że ciężko coś wyrokowac, a i ja w typerze wrzuciłem na chybił-trafił

Chris Dickinson vs Kazuchika Okada- Walka właściwie z niczego, nie spojrzałem w typerze, że Dickinson i Ferguson to chyba obie postacie Harrisa, więc, którejś walki nie wygra

Ryback vs Paddy Jackson- Przeważnie to są mega głupie i nudne segmenty, pewnie tak będzie i tym razem


Sean Tyler & D-Von Dudley vs Gregory Kowalczyk & Kevin Owens- Nie chcę grać Kowalczykiem, ale nie chciałem też żeby był używany jak dziwka, mógłby np odejść sobie spokojnie i wrócić w razie problemów w rosterze, a nie służyć jako ręcznik do wycierania starej gęby D-Vona


The Reaper vs Goldberg- Od Goldberga segmentu nie było wcale, Repaer zasługuje na ładne porządne zwycięstwo.


http://www.glol.pl/pictures/87/picture_8713.gif

Bilans walk:

Ryback: 24/0/13

HARDCORE CHAMPION(1x) - 63 days

:
Gregory Kowalczyk 2/0/6

Domagoj Tokor 3/0/1

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miedzywymiarami.pun.pl www.managerpes.pun.pl www.psychologia-psychiatria.pun.pl www.oaza.pun.pl www.harrypotter2.pun.pl